0031 (0)45 - 8200 908 (9:00u - 17:30u)

Tuinreis Tuinen en kastelen in Schotland

Schotland
9 Dagen

Als het meest noordelijke deel van het Verenigd Koninkrijk vormt Schotland een uniek en boeiend land met een geheel eigen cultuur en een vriendelijke, opgewekte bevolking. We nemen uitgebreid de tijd voor de ruige natuur waar Schotland zo beroemd om is. Hoogtepunten zijn onder andere een bezoek aan Urquhart Castel aan de oever van Loch Ness, een rondvaart bij Loch Lomond en uiteraard de prachtige tuinen.

Inbegrepen
  • 6 overnachtingen in drie- en viersterrenhotels
  • 2 maal ontbijt aan boord van de ferry
  • 2 maal diner aan boord van de ferry
  • 6 maal ontbijt in hotels
  • 6 maal diner in hotels
  • stadsplattegronden van Edinburgh en Inverness
  • extra reisleiding tijdens deze reis
  • begeleiding door deskundige chauffeur
  • reis per luxe Comfort Class touringcar met minibar, (nood) toilet en airconditioning
Niet inbegrepen
  • administratiekosten à € 20 (per boeking)
  • bijdrage calamiteitenfonds à € 2,50 (per boeking)
  • bijdrage SGR à € 5,- (per persoon)
  • tuinentrees inclusief extra’s à € 215,- (per persoon)

Optioneel:
  • eenpersoonskamertoeslag à € 550,- (per persoon)

Reisleiding door Piet van de Laar
Piet van de Laar is gepassioneerd tuin- en plantenliefhebber met een liefde voor Engelse tuinen. Hij bezoekt deze al zeker 30 jaar, sommige heeft hij al 2 of 3 keer gezien. Planten bestelt hij uit alle hoeken van de wereld. Daarvan heeft hij een mooie verzameling in eigen tuin. Piet heeft veel plantkennis en geeft advies over planten. Ook ontwerpt hij wel eens (kleine) tuinen.

Opstapschema F

LET OP: Vanaf 2 april 2025 is het verplicht om (naast een geldig PASPOORT) in het bezit te zijn van een ETA-certificaat (ca. £ 10) voor een reis naar het Verenigd Koninkrijk.

Ook interessant voor u

Gegarandeerde data
Tuinreis Tuinen en kastelen in Schotland
Bekijk deze reis
Terugbel verzoek

Terugbel verzoek

Laat uw telefoonnummer achter en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.